Dva četníci.
Kresba černým perem 5,6 x 5,4 cm. Nesignováno, nedatováno. Pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.
Toman I., str. 10 - 13.
1. 12. 2019 00:11
1. 12. 2019 00:11
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
2 300 Kč (2 717 Kč)
2 300 Kč (2 717 Kč)
Dražitel č.31, 1. 12. 2019 00:06