(Bouda Jiří) Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1997. OBr., volně vložené archy, 14 (1) s. Dvě mědirytiny signované a datované uprostřed tužkou Jiří Bouda. Obálka a typografická úprava Milan Albich. Sestavil Pravoslav Kneidl. Prémie Spolku českých bibliofilů za rok 1995. Celkem 650 výtisků.
180 Kč (213 Kč)
180 Kč (213 Kč)