Pozvánka na oslavu narozenin Tomáše Bíma.
Barevná litografie 28 x 19,3 cm. Signováno nahoře uprostřed v desce, nedatováno. Rok 1977.
Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák 495.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
425 Kč (502 Kč)
425 Kč (502 Kč)
Dražitel č.38, 13. 4. 2019 23:54