(Čechová Olga) Tři básně ze sbírky Alkoholy.
Bez místa vydání, František Pultr, 1974. OBr., volně vložené listy, nestr. (13 s.). Přeložil Petr Kopta. Ve frontispisu dřevoryt Olgy Čechové signovaný a datovaný tužkou. Novoroční tisk. Celkem 120 výtisků na biblovém papíru. Tento výtisk č. 32.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)