(Suchánek Vladimír, Bím Tomáš) SSPE Plzeň 1982. Soubor deseti exlibris.
Plzeň, SSPE, 1982. Vloženo deset exlibris různých rozměrů a technik. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Karel Beneš, Tomás Bím, Jiří Bouda, Vojtěch Cinybulk, Vladimír Havlic, Josef Jícha, Jaroslav Kaiser, Ivana Kantůrková, Bohuslav Knobloch, Vladimír Suchánek. Obálka Vojtěch Cinybulk. Neudaný počet výtisků.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)