Exl Ali Vogel de Waal. Ptáci a kolovrat.
Barevný lept 8,7 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Hana Čápová 85. List č. 33/100. Tisk na ručním papíře.
Másler a Vaníček 16.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)