Návrh titulního listu časopisu Švanda dudák.
Originální kresba tuší 13,5 x 8,7 cm. Signováno vlevo dole Aleš, nedatováno. Pasparta.
Toman I., str. 10 - 13.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
15 000 Kč (17 723 Kč)
15 000 Kč (17 723 Kč)
Dražitel č.10, 27. 10. 2018 22:38