Pirelli (Nábřeží).
Suchá jehla 11,3 x 8, cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 76. Autorský tisk.
Dvořák str. 304. Chagall I, str. 165 - 166.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:39