Komín.
Suchá jehla 11, x 8,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 76. List č. 30/30.
Dvořák str. 304. Chagall I, str. 165 - 166.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:38