p.f. 1975.
Částečně kolorovaná litografie 17 x 9,6 cm. Signováno vpravo dole tužkou.
Chagall I, str. 165 - 166.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:36