Nábřeží.
Barevná litografie 11,5 x 8,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 77. List č. IV/VII.
Chagall I, str. 165 - 166.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)