Pf 80. Okno v atelieru
Barevná litografie 12 x 9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 79.
Dvořák str. 342. Chagall I, str. 165 - 166.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)