(Jiřincová Ludmila) Portugalské listy a odpovědi. Dopisy portugalské jeptišky Mariany Alcoforado francouzskému důstojníku rytíři de Chamilly.
Praha, Jaroslav Picka, b.d. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek, fólie. Papírová obálka vevázána, 33 (1) s. Litografie ve frontispisu signovaná tužkou a tři ilustrace Ludmila Jiřincová. Listy přeložil Hanuš Jelínek, odpovědi Lída Picková. Neudaný počet výtisků.
Bubla 5547.
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
Dražitel č.26, 27. 10. 2018 09:46